Kontaktuppgifter

Vi finns till för dig och ditt företag. Ta gärna kontakt med oss!

Kjell Skoglund

verkställande direktör

+358 (0) 40 560 3922
kjell.skoglund@finsve.com

Tuula Westling

vd-assistent

+46 76 393 0738
tuula.westling@finsve.com

Markku Sirviö

marknadsrådgivare

+46 76 393 1298
markku.sirvio@finsve.com

Anne Masalin

senior marknadsrådgivare

+46 70 844 2893
anne.masalin@finsve.com

Åsa Hagberg-Andersson

Marknadsrådgivare

+46 761 729 930
asa.hagbergandersson@finsve.com

Martin von Pfaler

informatör

+46 70 577 5661
martin.von.pfaler@finsve.com

Riitta Myllyniemi

Kontorsbiträde

+46 8 442 88 60
riitta.myllyniemi@finsve.com

Susan Yadeta

Praktikant

+46 8 442 88 60
susan.yadeta@finsve.com

Kati Lipponen

Praktikant


kati.lipponen@finsve.com

Post- och besöksadress

Finsk-svenska handelskammaren

Gärdesgatan 11, Stockholm

Postadress:
c/o Finlands ambassad
Box 24285
SE-104 51 Stockholm

Kontaktuppgifter
Svenska: +46 8 442 88 60
Fax: +46 8 442 88 61

Skicka ett meddelande

Du kan skicka oss ett meddelande med följande formulär