Kontaktuppgifter

Vi finns till för dig och ditt företag. Ta gärna kontakt med oss!

Kjell Skoglund

verkställande direktör

+358 (0) 40 560 3922
kjell.skoglund@finsve.com

Milena Westman

VD-assistent

+46 76 324 00 58
milena.westman@finsve.com

Patrik Lindfors

Direktör

+358 50 512 4005
patrik.lindfors@finsve.com

Markku Sirviö

marknadsrådgivare

+46 76 393 1298
markku.sirvio@finsve.com

Martin von Pfaler

informatör

+46 70 577 5661
martin.von.pfaler@finsve.com

Riitta Myllyniemi

Kontorsbiträde

+46 8 442 88 60
riitta.myllyniemi@finsve.com

Susan Yadeta

Marknadsassistent

+46 73 020 97 41
susan.yadeta@finsve.com

Tua Takasu

Projektansvarig


tua.takasu@finsve.com

Tayebeh Sedighi

Praktikant

+46 8 442 88 60
tayebeh.sedighi@finsve.com

Post- och besöksadress

Finsk-svenska handelskammaren

Gärdesgatan 11, Stockholm

Postadress:
c/o Finlands ambassad
Box 24285
SE-104 51 Stockholm

Kontaktuppgifter
Svenska: +46 8 442 88 60
Fax: +46 8 442 88 61

Skicka ett meddelande

Du kan skicka oss ett meddelande med följande formulär